BEZPŁATNE PREZENTACJE SYSTEMÓW KANCELARIA & ARCHIWUM ARISCO
Data wydarzenia: 25 - 2 - 2008
Firma: ARISCO Sp. z o.o.

Szanowni Państwo!

Firma ARISCO – producent oprogramowania z 18-letnim doświadczeniem na rynku informatycznym – ma przyjemność zaprosić Państwa na prezentację systemów przeznaczonych do zarządzania dokumentacją w obrębie sekretariatu oraz zgromadzoną w archiwum.

Głównym celem prezentacji jest przedstawienie możliwości systemów Kancelaria & Archiwum oraz poszerzenie wiedzy związanej z problematyką organizacji pracy sekretariatu oraz elektronicznym archiwizowaniem dokumentacji. Udział w prezentacji będzie również świetną okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń i przedyskutowania problemów i wątpliwości pojawiających się w toku Państwa codziennej pracy.

Udział w prezentacjach jest bezpłatny. Aby wziąć w nich udział wystarczy przesłać do firmy ARISCO wypełniony formularz zgłoszeniowy. W załączeniu przesyłamy formularz rejestracyjny oraz dokładny wykaz terminów i miejsc spotkania.

Dodatkowo dla uczestników prezentacji gwarantujemy bardzo korzystne, promocyjne oferty zakupu systemów.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat prezentacji prosimy o kontakt telefoniczny z działem sprzedaży ARISCO pod numerem telefonu (0 42) 648-03-20.

W załączniku znajduje się formularz zgłoszeniowy oraz terminarz prezentacji.

pdf Terminarz_prezentacji.pdf
pdf Formularz_zgłoszeniowy.pdf